DobrySen24.pl
Sen zdrowy w zdrowej pościeli
Zdrowy sen
Pościel
Poduszki z łuską gryki
Wałki do spania
Sklep
Sen - informacje ogólne
Zasady zdrowego snu
Problemy ze snem
Problemy ze snem

Od dawna borykam się z problemem ze snem. Problem leży w poduszce, te zwykłe duże z pierzem w środku są beznadziejne, ubijają się od razu, nagrzewają się i rano wstaję cały powyginany i niewyspany.
Postanowiłem kupić poduszkę Airmax z Mango, na początku sprawiała wrażenie wygodnej, nie odkształcała się itp. ale.. była za twarda, jak te kuleczki się ubiją pod wpływem ciężaru głowy, to jest niewygodna i twarda, co mi przeszkadza bardzo w zaśnięciu, rano często boli mnie kark, budzę się wcześniej i nie mogę zasnąć. Po miesiącu na dodatek z poduszki zrobił się flap.
Szukałem info w necie i znalazłem poduszkę Uan-an z łuskami gryki. Droga jest, 257zł, ale ja już mam dość tego, sen, regeneracja jest ważna, a ja nie sypiam długo i w dodatku mam niechęć do snu.. Droga jest, ale do 30 dni można ją zwrócić i zwrócą pieniądze, więc myślę, że nie robili by takiej opcji, jakby poduszka była nieskuteczna.
Co o niej sądzicie? Na prawdę mam dość tego wszystkiego, człowiek powinien chodzić spać z chęcią i rano wstawać wypoczęty, a ja wręcz przeciwnie.